Beşiktaş’ın tecrübeli ismi Gökhan İnler, Dinamo Kiev karşısından 3 puanla ayrılacaklarına olan inançlarının tam olduğunu söyledi ve ekledi: Biz bu gruptan çıkıp yolumuza devam edeceğiz. Buna inanıyoruz!

ih_gokhan-inler-yeniden-dogdu-1474853754

Kara Kartal’ın başarılı ön liberosu Gökhan İnler, bu akşam Dinamo Kiev’le oynayacaları mücadele öncesinde basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Devler Ligi’ndeki hedefleri doğrultusunda Vodafone Arena’dan galip ayrılacaklarına inandıklarını belirten İsviçreli futbolcu, “Üst seviyede bir maç olacak. İlk maçlarında evlerinde Napoli’ye kaybettiler. Ve henüz puanları yok. Bu maçta da puan alamazlarsa gruptaki şansları azalacak. Bu yüzden rakibimiz için final maçı olacak. Ama biz sadece kendi açımızdan bakıyoruz. Evimizdeki ilk Şampiyonlar Ligi maçında taraftarımız önünde galip gelmeyi planlıyoruz” ifadelerini kullandı.

‘Maç bitene kadar destek bekliyoruz’

Siyah-Beyazlı taraftarlardan bu karşılaşma öncesinde destek isteyen İnler, “Maç bitene kadar taraftarımızdan destek bekliyoruz. Grup çok dengeli. Her takımın birbirinden puan alabilecek kapasitesi var. Biz bu gruptan çıkıp yolumuza devam edeceğiz. Buna inanıyoruz. Şu anda Beşiktaş’ta tam kendi mevkiimde oynuyorum. Beşiktaş da takım oyununu en iyi oynayan ekip Türkiye’de. Ben de buna katkı vermeye çalışıyorum” diye konuştu.

Haber Kaynağı: Fanatik