Anasayfa » 1- 1903 CEMİYETİ » Beşiktaş’ta transferde son dakika

Beşiktaş’ta transferde son dakika

Beşiktaşlı yöneticiler, pazar günü bazı transfer görüşmeleri yapmak için İtalya’ya gitmiş ve burada bazı menajerlerle pazarlık masasına oturmuştu. Siyah-beyazlı yöneticilerin burada yaptıkları görüşmede şu ana kadar medyaya yansıyan bir tek Alen Halilovic ile yapılan pazarlık görüşmeleri oldu.

Beşiktaş, sağ bek arıyor ama …

Siyah-beyazlı yöneticilerin İtalya’ya çıkarma yaptığında herkes bir sağ bek ve Milan’da forma giyen Zapata’nın transferinin konuşulacağına kilitlendi. Başkan Fikret Orman da geçtiğimiz günlerde stoper ve golcü transferini yaptıklarını belirterek, “Şimdiden sonra belki bir tane daha yaparız. Duruma göre hareket edeceğiz ama 31’ine kadar vakit var. Şu anda 2 oyuncuyla beraber santrfor ve stoper mevkini tamamladık. Bundan sonrasına bakacağız” demişti.

Transfer mi olacak yoksa bir başka oyuncu mu satılacak?

Öte yandan Başkan Fikret Orman İstanbul’a dönerken transfer komitesindeki bazı isimlerin ise İtalya’da  kaldıkları belirtildi. Diğer yandan yapılan görüşmeler konusunda sır vermeyen yöneticilerin “Herkes Beşiktaş’ın kimi alacağını merak ediyor. Ancak belki bazı oyuncular da gidebilir” dedikleri öğrenildi. Bu sözlerden sonra tüm gözler Siyah-beyazlı ekipten gitmesi muhtemel isimlere çevrildi. Siyah-beyazlı takımdan Oğuzhan’ın ismi Roma ile anılırken Vida’nın ismi de birçok kulüple geçiyor.

Beşiktaş dün akşam saatlerinde müthiş bir transfer harekatına girişti.

Transfer Komitesi’nin hakan Çalhanoğlu için milan’la yaptığı görüşmelerin olumlu sonuçlandığı belirtildi.

Hakan’ın kabul etmesi durumunda yıldız futbolcu Beşiktaş’ta sezon sonunda satın alma opsiyonuyla kiralık olarak forma giyecek.