Anasayfa » 2- BEŞİKTAŞ » Gerçekten akıl almaz olaylar yaşandı”

Gerçekten akıl almaz olaylar yaşandı”

Beşiktaş’ta Galatasaray derbisinin ardından hakem Bülent Yıldırım’a bir tepki de Atiba Hutchinson’dan geldi. Kanadalı futbolcu, Luyindama’nın kendisine bilerek dirsek attığını ancak Bülent Yıldırım’ın görmezden geldiğini belirterek, “Yardımcı hakemler de uyarmıyor. Biz ne kadar sakin olmak istesek de sahada bir takım işler döndü. Gerçekten akıl almaz olaylar yaşandı” diyerek olanlara isyan etti.

BURAK ZOR SAKİNLEŞTİRİLDİ

Beşiktaş’ın deplasmanda Galatasaray’a 2-0 mağlup olduğu derbinin sonunda soyunma odasında futbolcuların sinirleri gerildi. Bitiş düdüğünün ardından tünele girerken Galatasaray Yardımcı Antrenörü Levent Şahin ile tartışma yaşayan Burak Yılmaz, soyunma odasında zor sakinleştirilirken, bazı oyuncuların ağlamaklı duruma geldiği belirtildi.

GÖKHAN GÖNÜL’DE KISMI YIRTIK

Derbide sakatlanan Gökhan Gönül’den kötü haber geldi. Kulüpten yapılan açıklamada, “Gökhan Gönül’ün yapılan ortopedik muayene ve MR sonucuna göre; sağ uyluk arka adalesinde kısmi yırtık tespit edilmiştir” denildi. Tedavisine başlanan yıldız, gelecek hafta Alanya’ya karşı oynamayacak. Trabzonspor maçına ise yetiştirilmeye çalışılacak. Haber Kaynağı: Sabah