Anasayfa » 2- BEŞİKTAŞ » Güntekin Onay’dan Halilovic için Muhammed Demirci benzetmesi!

Güntekin Onay’dan Halilovic için Muhammed Demirci benzetmesi!

Spor yazarı ve yorumcusu Güntekin Onay, Beşiktaş’ın transfer gündeminde olduğu iddia edilen Halilovic’i BeINsport’ta değerlendirdi.

Onay yaptığı açıklamada;

– MUHAMMED DEMİRCİ BENZETMESİ –

Beşiktaş’ın transfer gündeminde olduğu iddia edilen Halilovic’i değerlendiren Onay; ” Halilovic herkesin bildiği bir isim. 14-15 yaşındayken videoları dolaşmaya başlayan, geleceğin Messi’si olacağına inanılan bir isim. Ardından Barcelona’ya gitti. Oranın alt yaş gruplarında forma şansı buldu. A takımda da oynadı. Fakat bir türlü beklenen patlamayı yapamadı. Sonra Milan aldı. Bizim Muhammed Demirci vakasının benzeri. 22 yaşına geldi. Olur mu? Bence bu tip oyuncular, topu ayağına aldığında patlayarak topla öne doğru gidemiyorsa benim nezdim de olmaz. O zaman sizi tutarlar. ” dedi.

– ROMA, OĞUZHAN’I TAKİP EDİYOR –

Roma’nın Oğuzhan ile ilgilendiğini İtalya medyasında okuduğunu dile getiren Onay; ” Roma’nın Oğuzhan’ı istediği İtalya medyasında yer aldı. Bunlar ne kadar doğru bilemiyoruz. Monchi’nin uzun zamandır Oğuzhan’ı takip ettiğini biliyoruz. Oğuzhan bilinen bir oyuncuydu. Hala da önemli bir potansiyeli olduğu düşünülüyor” diyerek sözlerini tamamladı.