Anasayfa » 1- 1903 CEMİYETİ » Halilovic mi, Hasic mi?

Halilovic mi, Hasic mi?

Beşiktaş’ta Başkan Fikret Orman transfer için İtalya’da görüşmeler yaparken İtalyan basınından siyah-beyazlı ekiple ilgili sürpriz bir iddia geldi. İtalyanlar, Beşiktaş’ın Milan’ın 22 yaşındaki oyuncusu Alen Halilovic için görüşmelere başlandığı öne sürdü. Ancak işin aslının çok farklı olduğu ortaya çıktı. 

Burak Yılmaz ve Mirin ile kadrosunu güçlendiren siyah-beyazlı ekiple ilgili İtalya basınında flaş bir iddia yer aldı.

İddiaya göre, Beşiktaş, Milan’ın 22 yaşındaki oyuncusu Alen Halilovic için görüşmelere başlandı. Bu iddiaların ardından Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın Alen Halilovic ve oyuncunun menajerleriyle görüntülenmesi de kafaları iyice karıştırdı. Ancak işin aslının çok farklı olduğu ortaya çıktı.

Türkcan: “Halilovic o mekana tesadüfen geldi”

Hırvat oyuncunun menajeri Mirsad Türkcan TRTSPOR’a yaptığı açıklamada; Halilovic ile ilgili iddiaların doğru olmadığını ve Beşiktaş yönetimiyle görüşme yapılan mekana Hırvat futbolcunun tesadüfen geldiğini söyledi.

Öte yandan Beşiktaş transfer komitesi ve Mirsad Türkcan arasında yapılan görüşmenin Ajdin Hasic ile ilgili olduğu öğrenildi.

Beşiktaş, 17 yaşındaki Ajdin Hasic ile büyük oranda anlaşmaya varmış ancak resmi sözleşme imzalamak için Bosna Hersekli oyuncu ve kulübü Dinamo Zagreb arasındaki hukuki sorunun çözülmesini bekliyordu.

Kaynak: TRTSPOR