Anasayfa » 2- BEŞİKTAŞ » Hedefe odaklanmak

Hedefe odaklanmak

Beşiktaş’ın şampiyonluğun ve şampiyonlar ligi şansının olduğu bir ortamda son iki maçta takımın ve taraftarın konsantrasyonun sağlanması sanırım en çok Şenol Güneş’e ve Fikret Orman’a , sonrasında ise birazda sosyal medyaya düşmekte.

Başarısız bir sezon sonunda Şenol Güneş Milli Takım’ın yolunu tutmak üzereyken giderayak Beşiktaş’ı şampiyonlar ligine taşıyabillmesi her ne kadar diğer takımların puan kaybetmesine bağl olsa da büyük başarı olacaktır.  Bu hem kendisinin Beşiktaş kariyerini bir nebze olsun ekşilikten kurtaracak hemde gönül kırıklığını bir parça giderebilecektir.

Fikret Orman açısından ise yeni başlayacağı dönemi için yeni bir şampiyonlar ligi hedefi kadro planlaması ve gelir durumu nedeniyle heyecanını arttırabilecek taraftarların tepkilerini sonlandırabilecek fırsatları getirecektir. Şampiyonlar ligine katılım ile elde edilecek gelirler ile eli rahatlayacak ve taraftar ile arasında olan sorunlar çözüme kavuşabilecektir.

Sosyal Medya ve Yazılı/Görsel Basın tarafında ise takipçisi fazla olan, çok okunan yazarlar ve önde gelenlerin Beşiktaş sevgisine güvenmekten başka çaremiz yok. Stada gelen taraftarı, sesini duyurduğu kişileri motive edebilir, kamuoyu oluşturabilir.

Beşiktaş’ın gelecek sezon şampiyonlar ligine katılması çok önemli, bu konuda herkesin üzerine düşeni yapması gerekli hedef bu olmalı.

Egemen Bakım