Anasayfa » 2- BEŞİKTAŞ » Lisanslı ürün.

Lisanslı ürün.

Kartal Yuvalarında imza kampanyası yapılması için defalarca uyarılarda bulunmuştum maalesef dinleyen olmamıştı ama Sayın Fikret Orman yönetimi bu uyarılarımı dinledi ve bu organizasyonu gerçekleştirdi .

Şimdi de Beşiktaşlı taraftarlar kulübüne sahip çıkıyor ve korsan ürün almamaya çalışıyor. Kartal Yuvaları da destek o ‘Korsan ürün alma takımına destek ol’ sloganı ile yepyeni bir kampanya başlatmalı.

Taraftarlarımıza  internet sitemizden  yepyeni bir indirim kampanyası ile yola çıkmalı. Sürpriz indirimlerle korsana karşı hep beraber, ‘HAYIR’ demek için belli ürünlerde fiat indirimine girmeli ve depolarda biriken ürünleri de uygun fiyattan  eritmeli.

Lisanslı ürün alarak Beşiktaş spor kulübüne destek veriyor olmamız şart… Yoksa ne anlamı var ki, Beşiktaşlı olmanın.. Alacaksak eğer, lisanslı ürün haricinde kesinlikle Beşiktaş ambleminin olduğu ürünleri almayacaksın.. almamalıyız.. alana da müsaade etmemeliyiz..
Bu kulübün ciddi bir paraya ihtiyacı var ve bu konuda hepimizin kulübe destek olmamız şart.

 Lisanslı ürün haricinde her şeyi boykot ediyor, almıyor, kullanmıyor olmamız gerekir.. Bazılarınız arma yeter diyor… Yetmez.. Sadece arma yetmez.. Evet Beşiktaş arması gururumuz, onurumuz.. Ama dediğim gibi üç beş kuruşun derdine düşüp, gösteriş olsun, pahalı ama alamıyorum dediğimiz ürünlere değil, cebimizdekinin yettiği lisanslı ürünler ile şerefimizi yürütelim.. Armayı yere düşürenlere destek vermeyelim…

 Beşiktaş için gözden çıkardığınız bütçenizi, emeğinizi çöpe değil, kulübünüze kazandırın. Kulübümüz de bu konuda üstüne düşeni yapmalı herkesin bütçesine uygun Kartal Yuvalarında  ürün bulundurmalı

MASİS KUYUMCU