Anasayfa » 1- 1903 CEMİYETİ » “Pes etmek asla aklımın ucundan bile geçmez”

“Pes etmek asla aklımın ucundan bile geçmez”

"Pes etmek asla aklımın ucundan bile geçmez"

Konyaspor maçının ardından Beşiktaş’ta moraller yerinde. Teknik Direktör Şenol Güneş de gelen 3 puan nedeniyle taraftarların tepkisini fazla kafasına takmıyor.

Camianın bir bölümü de bu tepkilerin doğal olmadığı düşüncesinde. Beşiktaş taraftarının takıma 2 şampiyonluk kazandırmış Şenol Güneş’e ismiyle hitap ederek, “Güneş İstifa” diye bağırmasının bazı grupların telkinleriyle olduğu iddiaları da var. Şenol Güneş ise bu dönemde Başkan Fikret Orman’ın tavrını her şeyden çok önemsiyor. Güneş, “Sonuna kadar yanındayım. Görevini bitirene kadar kalmalısın” diyen Orman’ın güvenini boşa çıkartmak istemiyor.

HER YERDE YAŞADIM

Kendi memleketi Trabzon’da görev yaptığı dönemlerde de zaman zaman benzer tepkilere maruz kalan Güneş, bu yaşadıklarının bir ‘Kader’ olduğu görüşünde. 2002’de Dünya Kupası’na giderken de benzer şartlarla karşılaştığını hatırlatan Güneş, “Ben bu zorluklarla mücadele ederek büyüdüm. Pes etmek asla aklımın ucundan bile geçmez. Dış etkenlerden bağımsız olarak işimizi en iyi şekilde yapmaya devam edeceğiz” kararlılığında.

Haber Kaynağı: Akşam