Anasayfa » 5-1903CEMİYETİ 4 » Üç Puan VAR!

Üç Puan VAR!

Son iki maçta takdir edilecek bir oyun ve galibiyet alan hatta Norveç’te geri dönüş yapıp Avrupa’da iddiasını devam ettiren Beşiktaş, hızlı başladı golü buldu, sonra çekildi, öldü öldü dirildi ancak üç puanı aldı.
Şenol Güneş’in Güven tercihini ne kadar takdir ettiysek, defansta Necip tercihini eleştirdik. Bizler Medel’in defansta oynamasını beklerken yoklukta oynatılan Necip, varlıkta da tercih edildi.
Takımın liderliği tamamen Adem’e verilmiş. Bunun meyvelerini de topluyor siyah beyazlı takım.
Bu saatten sonra takımın bir numaralı forveti Gücen olmalı ve bu yüzden oyundan Güven yerine Mustafa çıkmalıydı. Hem hafta içi maç oynamamış hem de Mustafa’ya göre daha akıllı oynayabilen Güven’i oyunda tutmalıydın.
Zorlu ve geri dönüş yapılan deplasman maçından sonra sadece bir güncük dinlenebilen siyah beyazlıların golü bulduktan sonra geriye çekilmesi ya da oyuna hakim olamaması şaşırttı. Bunu sadece yorgunluğa bağlamak doğru olmayacaktır.
Ah Şenol Hocam ah!
Neden üç ay boyunca Dorukhan ve Güven gibi oyuncuları tercih etmedin, denemedin?
Şimdi seviniyoruz bu çocukları kazandığımız için ancak, kaybettiğimiz maçlar için neler çektiğimizi tansiyon ölçüm listemize bakarak anlayabiliriz!
Çok tartışılan VAR, bu maçta iğneden ipliğe kadar çok doğru uygulandı. Her maç bu randıman alınsın alkışlayalım. Sadece biraz daha seri olunmalı!
Sonuç olarak Beşiktaş derbi maçını kazandı fakat, oyuncu değişikliğindeki tercihler sahasında mahkum olmasına sebep oldu. Her zaman bu pilav yenir mi bilmem ama papazlar yemez Hocam!
Nedim Güngör